Tudi naši stanovalci so skupaj s pevsko skupino Pušeljc pridružili pobudi Vseslovensko petje s srci. Skupaj smo zapeli slovenske pesmi, obudili spomine in napolnili dom s toplino. Pesem nas je povezala – iz srca, za srce.