Tokrat smo gostili Konovske štrajharje iz Velenja. Postregli so nam z pestrim programom ljudskih in narodnih pesmi. Štrajharji letos obeležujejo 30 obletnico delovanja in so od župana Mestne občine Velenje, gospoda Petra Dermola prejeli tudi priznanje za uspešno delovanje. Stanovalci so uživali ob njihovem programu in so tudi skupaj z njimi zapeli.