🎒📚 Stanovalke so se zopet podale v šolske klopi

Na Osnovni šoli Mozirje so se stanovalke udeležile pravega šolskega dopoldneva. Najprej je bila na vrsti ura likovne umetnosti 🎨, kjer so skupaj z učenci izdelovale čudovite razglednice, ki so jih nato poslale svojim svojcem in prijateljem. 💌

Sledila je ura geografije 🌍. V atlasu sveta so poiskali Mozirje ter odkrivali lepote Savinjska dolina.

Po učnih urah je sledil še zaslužen odmor za kosilo in kavo ☕🍽️.

Nato pa jih je čakala še ura glasbe 🎶 – od folklore do petja in plesa. Seveda so se plesu z veseljem pridružile tudi stanovalke. 💃🕺

Bil je dan, ko sta se povezali dve generaciji ❤️ in si obljubili, da se kmalu znova srečata. ✨