Za vikend so nas obiskali srčni, delavni ljudje – skrbniki lepo negovanih konj, ki so nas s kočijami in vozovi razveselili z zvokom kopit in rezgetanjem.
Konjeniki so se sprehodili mimo našega centra in navdušili vse ljubitelje teh plemenitih živali. Njihova prisotnost, vonj sena in konj, pa tudi škripanje vozov, so nas za trenutek ponesli nazaj v stare, prijetne čase.
Konj predstavlja moč, svobodo in plemenitost.
V njihovi družbi začutimo mir, povezanost z naravo in spoštovanje do živali, ki so skozi zgodovino človeku pomagale, ga spremljale in razveseljevale.
Zahvaljujemo se jim za obisk in upamo, da se kmalu spet vidimo!





















