Vsak mesec, naše zveste bralke in bralce, obišče gospa Andrejka iz knjižnice Brezovica. Tako so se tudi danes, vsi željni branja, zbrali v avli našega centra. Ob dobri kavici in domačih piškotih so se s knjižničarko pogovarjali o novostih, vrnili že prebrane knjige in si za prihodnji mesec naročili tiste, ki so jih po kratki predstavitvi očarale in prepričale.
“Kdor bere knjige, živi tisoč življenj.” (G. R. R. Martin)










