Po jutranji telovadbi smo se zbrali na letni terasi centra in se pomerili v družabnih igrah. Svoje spretnosti in srečo smo preizkusili v “partiji” domin in kart, večina pa se je pošteno nasmejala in tekmovala v igrah štiri v vrsto, človek ne jezi se ter ugani kdo. Tudi šahovski mojstri so prišli do izraza. Ker na vsaki aktivnosti spodbujamo hidracijo smo tudi tokrat stanovalcem ponudili sveže stisnjeno limonado.