Poletje je tu in z njim vse zabavne reči s katerimi se lahko dobro osvežimo. Zato smo za naše stanovalce pripravili letno koktejl zabavo na kateri so se pogostili in ohladili z odličnimi napitki. Okusili so koktajle, kot so  Zelena dolina, Pozdrav soncu, Skok v morje, Poletno neurje in drugi. Kot vsako druženje je bilo tudi tokratno polno nagradnih iger in komedije. Najbolj »vroči« stanovalci so se osvežili kar v bazenčku. Najbolj pogumni pa v igri z vodnimi balončki in vodnimi brizgami. Kot se spodobi za dobro zabavo se je tudi plesalo, kramljalo in opazovalo, kako fletne so lahko poletne radosti.