Danes je bil pravšnji dan za družabne igre. Tokrat smo si izbrali igro človek ne jezi se. Hitro smo se razdelili v skupine in pričeli z metanjem kocke. Nekateri so se podali v dir na klasičen način, drugi pa namesto lesenih figuric kar sami na trati našega letnega vrta. Poskrbeli smo namreč tudi za poligon v naravni velikosti in igro poimenovali Človek uporabi se. Terasa centra se je odela v pisane barve, po zraku je frčala velikanska kocka, po poljih pa so se ob obilici smeha »zbijali« stanovalci in stanovalke. Bilo je enkratno in zabavno, dodobra smo se razgibali in družili na zanimiv in malo drugačen način.