Ambasadorji nasmeha- terapevtski kužki so del našega stalnega programa aktivnosti. Radi jih imamo, ker s seboj prinesejo posebno energijo. Tudi danes ni bilo nič drugače. Obiskal nas je prisrčni jazbečar Poldi. Skupaj z njegovo vodnico gospo Sonjo sta nam pokazala obilico trikov. Tokrat se jima je pridružila tudi tečajnica Tjaša. Kuža je prinašal žogico in iskal skrite pasje dobrote. Pustil se nam je božati, na koncu smo ga pohvalili in mu privoščili priboljšek. Vsem se lepo zahvaljujemo za obisk in plemenito delo, ki ga opravljajo.
AMBASADORJI NASMEHA
URA: ob 10.00

























