Kot vsako leto smo se tudi letos odpravili na morje. Tokrat smo, za spremembo, naš končni cilj potovanja postavili kar za mejo naše prekrasne dežele. Zgodaj zjutraj smo se namreč odpravili mimo Kopra na Hrvaško, natančneje v Zambratijo. Ob prihodu smo si, kot se za izlet spodobi, najprej privoščili kavico in hladno osvežitev potem pa smo odhiteli iskat svoj kotiček pod soncem na krasno mivkasto plažo. Nekateri so samo namakali noge in se sonočili, tisti bolj pogumni pa so se tudi kopali. Po kopanju je sledila osvežitev s hladno limonado in odhod na lokacijo kosila. Naša delovna terapevtka Alja je namreč stanovalce povabila kar na svoj vikend ob morju in se izkazala kot odlična gostiteljica. V hladni senci prijetno urejenega vrta smo si privoščili pravi žar piknik. Animatorka Sabina je skrbela za vsesplošno dobro počutje, naš družabnik Mile pa je zavihtel lopatico in na žaru spekel obilico dobrot. Ob dobri družbi, odlični hrani in poživljajoči morski klimi je čas prehitro minil. Proti večeru smo se poslovili od morja in se polni lepih vtisov odpeljali nazaj proti Notranjim Goricam.
IZLET NA MORJE
URA: ob 9.30





































