Bliža se prvi november, dan, ko se spominjamo vseh pokojnih, zato smo se v centru tudi letos odločili, da izdelamo ekološke sveče iz lesa. Te ne služijo prižiganju in dodatnemu segrevanju okolja, kljub temu pa s svojo simboliko nadomeščajo pravo gorljivo svečo.
Izdelovanje in okraševanje sveč je potekalo v prostoru delovne terapije, kjer so stanovalke in stanovalci razvili prijeten pogovor o tem, kako pomembna je skrb za okolje in zaključili z ugotovitvijo, da z izdelovanjem ekoloških sveč tudi sami pripomorejo k boljšemu jutri.
























