Danes zjutraj nas je na mizi pričakalo posebno pismo, kjer je pisalo:
Pozdravljeni člani DEOS Centra starejših Notranje Gorice,
smo otroci, stari 5 let in prihajamo iz vrtcev Brezovica. Ob svetovnem dnevu pošte smo se odločili, da vam pošljemo pismo, narišemo risbice in vam tako polepšamo dan. Otroci vam želijo: da bi jedli pohan kruh, ker je tako dober, da ste veseli, da ste varni, da ste zdravi.
Lep pozdrav,
Eva, Nina in otroci iz skupine Lunice
Stanovalci bivalnih enot Breza in Lipa so se čudovitih risbic izjemno razveselili in jih s pomočjo zaposlenih shranili na vidna mesta v njihovih sobah. Otrokom in vzgojiteljicam se iz srca zahvaljujemo za tako lepo pozornost, saj je njihov namen, polepšati dan starejšim, bil zagotovo dosežen.



















