Danes je materinski dan. V ta namen so nas obiskali učenci iz podružnične šole v Notranjih Goricah in za nas pripravili krajši kulturni program. Najprej nam je drugošolka Zoja zaigrala na violino skladbo Concertino, potem pa še slovensko pesem Jaz imam pa goslice. Nato so nam vsi učenci skupaj zaplesali in zapeli ljudsko pesem Abraham ‘ma sedem sinov. Ker brez harmonike ne gre, nam je nanjo zaigrala dve pesmi tretješolka Maja. Za konec so otroci stanovalcem in stanovalkam razdelili risbice, rožice in voščilnice, katerih so bili zelo veseli.