Današnje dopoldne je bilo v našem Centru pestro in živahno. Gostili smo ekipo oddaje Jutro na Planetu ter ansambel Strastni muzikanti. Stanovalci so vriskali, peli in plesali, nekateri so tudi pokazali nekaj svojih veščin. Skupaj pa smo nedvomno preživeli krasno in doživeto dopoldne.