Naše stanovalce so ponovno presenetili njihovi mladi prijatelji iz Osnovne šole Frana Erjavca Nova Gorica. Učiteljica Valentina Batagelj se namreč vsako leto z učenci pogovarja o starosti, procesu staranja in življenju starejših. Nato jim otroci pišejo pisma. Pisma so polna lepih in spodbudnih besed, nadjejo pa se tudi različna vprašanja. Stanovalci jim vsakič znova z veseljem odpišejo in vedno poleg dodajo še kakšno modrost.

Učencem in njihovi učiteljici se iskreno zahvaljujemo za tako lepo medgeneracijsko sodelovanje.