Po skoraj enoletnem predahu smo v centru ponovno oživeli domski pevski zbor. Pevski zbor je prevzela Anita Kiralj, ki je svojo glasbeno pot začela s petjem v zborih in z obiskovanjem pouka klavirja na GŠ Kranju. Kasneje se je odločila za obiskovanje Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana, za tem pa se je vpisala na študij na Akademijo za glasbo Univerze v Ljubljani. Na Akademiji je z odliko diplomirala iz orkestrskega dirigiranja, na podiplomskem študiju pa je poleg smeri orkestrskega dirigiranja obiskovala smer glasbene pedagogike in leta 2018 z odliko magistrirala. Trenutno poučuje glasbo na Gimnaziji Jožeta Plečnika v Ljubljani in vodi Mestno godbo Kamnik. Kot moderatorka je redno sodelovala z društvom Glasbena mladina ljubljanska.
Anita bo sočasno v našem centru pričela tudi z glasbeno pripravljalnico Notni koraki za najmlajše na katero se lahko prijavijo vsi otroci iz lokalne skupnosti.
Naše pevke so bile ob ponovnem snidenju in prepevanju zelo navdušene, vesele pa bodo tudi novih obrazov. Prepevanje v zboru ima na telo in duha dokazano pozitivne učinke zato prepevajmo skupaj vsak ponedeljek!

















