Ujeti nam je uspelo še zadnje prave sončne žarke za izlet na morje. Stanovalci iz enot Breza in Lipa so ta dan že nekaj časa nestrpno čakali, zato že ob odhodu veselja in dobre volje ni manjkalo. Za dovoljenje in nemoten dostop čisto do plaže z avtomobili, se lepo zahvaljujemo občini Ankaran in njihovim redarjem, da so takoj uslišali našo prošnjo. Takoj, ko smo se na plaži udobno namestili, smo si privoščili kavico in se predali meditaciji ob pomirjajočih zvokih morskih valov. Počutili smo se kot pravi turisti, seveda smo morali takoj potipati tudi koliko toplo je morje. Seveda smo najprej samo namakali noge do gležnjev, nekateri pa so se hitro opogumili in stopili še globje do kolen, z nami pa je bila tudi ena velika junakinja, ki je brez obotavljanja tudi zaplavala. Za varnost v vodi in na plaži sta poskrbeli Katja in Sabina, Patricija pa je poskrbela za okusno malico, marmeladne rogljičke iz lokalne domače pekarne. Dan smo zaključili z mislijo, da prav tiste male malenkosti v življenju največkrat pomenijo največ.
IZLET NA MORJE
URA: ob 8.00






























