Tudi letos nas je, kot se za september spodobi, obiskala navihana tetka jesen, ki ravno ta čas zeleno naravo počasi ovija v tople jesenske odtenke. K nam je danes prinesla domač kruh in odlično slivovo marmelado, ki jo je skrbno skuhala sama. V svoji obilno obloženi košarici je prinesla tudi nekaj jesenskih pridelkov, od grozdja, hrušk, jabolk, sliv, buč, radiča in še bi lahko naštevali. Skupaj smo zapeli in se pomerili v zanimivem in zabavnem kvizu. Tako je dopoldne minilo ob sladkanju z raznovrstnimi domačimi dobrotami ter ob toplem čaju z medom. Z nami so se poveselili in posladkali tudi otroci iz Modre sobe montessori vrtca v našem centru.











































