Današnje dopoldne je bilo v našem centru zelo živahno, dišalo je po ocvirkih in slastnemu pecivu. Strežnica Marinka si je za nekaj dni nadela slaščičarsko uniformo in nam pripravila okusne slaščice, od znanih breskvic, ruskih kap, kokosovih kroglic, rolad, sladkih hrušk, in še mnogo drugih. Nekaj stanovalcev je preizkusilo tudi svoje brbončice, pri zabavni igri prepoznavanja okusov so prav vsi so ugotovili prave glavne sestavine slaščic. Prostovoljec Mile je tudi letos poskrbel za domačo ocvirkovo potico, ki je bila zares odličnega okusa. Za piko na i je poskrbel sv. Martin, ki je hudomušno blagoslovil domače vino, s katerim smo nazdravili in ga z veseljem spili!

Med okušanjem vseh teh dobrot pa smo se veselili in tudi zavrteli ob živahni glasbi ansambla Skala. Njihovi začetki sežejo kar deset let nazaj, pred leti so na festivalu cvička, za pesem Oda cvička, prejeli tudi prvo nagrado za najboljše besedilo in kasneje izdali tudi prvo zgoščenko. Poskrbeli so za enkratno vzdušje, zato se jim še enkrat lepo zahvaljujemo.