V ponedeljek smo praznovali 2. obletnico vrtca v našem DEOS Centru starejših Notranje Gorice

Otroci so skupaj z vzgojiteljicami pripravili čudovito predstavo, ki nam je polepšala dan in ogrela srca.

Za prav posebno presenečenje je poskrbela naša direktorica, Sara Kelnarič, ki je vse razveselila s slastno torto.

Kratko čestitko in šopek je otrokom predala tudi predstavnica stanovalcev.

Hvala otrokom in vzgojiteljicam za veselje, ki ga vsak dan prinašate med nas.