Oktobra je v našem centru praznovalo 14 stanovalcev. Ker radi poskrbimo, da stanovalci svoj rojstni dan preživijo čim lepše, prav vsakega od njih na rojstni dan presenetimo, mu zaželimo vse lepo ter mu zapojemo pesem Vse najboljše. Danes, kot to storimo vsako zadnjo sredo v mesecu, pa smo vse slavljence razveselili še s kozarcem penine, koščkom odlične torte, ki so jo samo zanje pripravili v naši kuhinji ter ročno izdelano čestitko naših pridnih ustvarjalk.
Najstarejša slavljenka je v tem mesecu dosegla 98 leto.
















