V DEOS Centru starejših Cerknica je lep, sončen dopoldan napolnil dvorišče z nasmehi, toplino in omamnim vonjem pečenega kostanja. Ob zvokih klepeta in smeha so stanovalke in stanovalci uživali v jesenskem druženju, ki je dišalo po domačnosti in skupnosti.
Kostanj je bil izvrsten – ravno prav pečen, hrustljav in sladek, takšen, kot ga pomnijo iz mladosti. Zraven je zadišal še domač bezgov sok in kozarček vina, ki sta lepo zaokrožila okusno jesensko doživetje.



























