Danes smo si v DEOS Centru starejših privoščili pravo čajanko – z različnimi čaji, domačim pecivom, smehom in toplimi pogovori.
Še posebej lepo je bilo, ker so se nam pridružili prijatelji iz VDC enote Cerknica! Klemen iz VDC-ja nam je na svojo harmoniko pričaral veselo vzdušje, ob njegovih poskočnih ritmih pa se je marsikdo tudi zavrtel.
Skupaj smo ustvarili prijetno, domače vzdušje in dokazali, da je za srečo včasih dovolj le dobra družba, glasba in skodelica čaja.






























