Četrkovo popoldne smo si krajšali z ogledom filma. Imamo srečo, da v našem centru vedno vse slikamo, zato smo se odločili, da se spomnimo na lepe trenutke in ustvarimo film utrinkov za stanovalce. Ob ogledu filma se je marsikateri stanovalec nasmejal in se spomnil na prijetna druženja, ki smo jih skupaj preživeli v letu 2025.