V našem centru smo se ponovno zbrali na medgeneracijskem srečanju z otroki iz Modre sobe Angelininega vrtca, ki deluje v okviru našega centra. Ob skupnem ustvarjanju prazničnih smrečic smo si podarili predvsem čas, nasmehe in občutek bližine, ki povezuje mlade in stare.

Otroci s svojo igrivostjo in iskrenostjo tudi ob najtemačnejših zimskih dneh napolnijo naš center s toplino ter našim stanovalcem DEOS Centra starejših Notranje Gorice narišejo nasmehe na obraze.

To prijetno druženje je bilo zadnje medgeneracijsko srečanje v letošnjem letu, ustvarjeni izdelki pa zdaj krasijo recepcijo našega centra in nas vsak dan spominjajo, kako dragoceno je
povezovanje med generacijami.