V centru smo preživeli prijetno popoldne v družbi Ljudski pevci Skurh, ki prihajajo iz krajev pod Krimom in z veliko predanostjo ohranjajo slovensko ljudsko pesem. Dvajset pevskih glasov je napolnilo našo recepcijo ter ustvarilo prijetno in srčno vzdušje, ki je pritegnilo številne poslušalce. Njihovo petje je spremljal tudi harmonikaš, ki je s svojo glasbo še dodatno obogatil nastop in poskrbel za posebno toplino srečanja. Stanovalci in zaposleni smo v nastopu iskreno uživali, saj so nam pevci pričarali lepo glasbeno doživetje ter v center prinesli veliko dobre volje. Hvaležni smo za njihov obisk in prijetne trenutke, ki smo jih preživeli skupaj.
NASTOP LJUDSKIH PEVCEV SKURH
Ob 16:30




















