Pevci izpod Rožnika so nas tudi letos razveselili s prepevanjem ljudskih pesmi, ki so že skoraj pozabljene, oni pa jih skušajo obuditi in ohraniti. Z bučnim aplavzom so si priborili še bis, ki so ga zapeli skupaj s stanovalci. Stanovalci imajo namreč radi glasbo, še posebej pa jim do srca sežejo ljudske pesmi, ki so jih prepevali s starši, brati, sestrami ali morda otroci.
GLASBENO DOPOLDNE S PEVCI IZPOD ROŽNIKA
URA: ob 10.00



































