Na prijetno jesensko dopoldne nas je obiskala gospa Jožica s kitaro. Razveselila nas je in popestrila dan z različnimi pesmimi, med njimi tudi ljudskimi napevi. Z veseljem smo zapeli skupaj z njo in se ob glasbi sprostili – saj pravijo: kdor poje, zlo ne misli.

Veseli smo bili njene družbe in pozitivne energije, zato smo se ji ob koncu zahvalili s posebno pozornostjo, ki so jo ustvarile naše ustvarjalne stanovalke.