Ponovno je prišel čas obdarovanja zato se je Božiček že zgodaj zjutraj odpravil na delo. Kar precej stanovalcev je prejelo darilo s strani organizacije Božiček za en dan.

Vsi so bili presenečeni, ganjeni, zadovoljni in presrečni, da so dobili pravo darilo. Darilo v lepi praznični škatli in z vsebino, ki jo potrebujejo ali jim bo prišla še kako prav v teh prazničnih dneh. Zato se vsem prostovoljcem, ki ste donirali in skrbno pripravili darila za naše stanovalce iz srca zahvaljujemo.