Doživeli smo prečudovito in pesniško obarvano jutro. V zahvalo naši zborovodkinji Aniti in pevskemu zboru, ki ga imamo v centru, smo skupaj zapeli že navsezgodaj. Prepevali smo božične tradicionalne pesmi in se ob tem še bolj povezali. Zborovodkinja Anita pa je ugotovila, da imamo v centru zelo veliko dobrih pevcev.
V imenu celotnega centra vam želimo lepe in blagoslovljene praznike.























