Tako kot smo dva dni nazaj praznovali dan žena in se zahvalili vsem ženskam, tako z isto gesto nadaljujemo tudi danes. Namreč tudi naši moški si zaslužijo pozornost in zahvalo, zato so iz rok direktorice Centra ga. Barbare Virant in glavne sestre ga. Anite Bandelj prejeli gel za tuširanje; saj veste, moški so načeloma pristaši bolj praktičnih daril.