Včeraj, ko smo praznovali DAN ŽENA so nas (zaposlene) prav lepo “pocrkljali”- vse, tako ženski in moški del. Hišnika sta kot predstavnika močnejšega spola vsaki zaposleni izročila vrtnico, prav tako pa sta tudi ona dva od nas prejela manjšo pozornost ob dnevu mučenikov. Vsi smo se lahko posladkali tudi s kosom slastne torte, ki je nastala iz pod rok naših kuharic (za katero je bilo bojda potrebno uporabiti 360 jajc, vir: ga. Olga- glavna kuharica Centra). Vsi se organizatorjem iz srca zahvaljujemo! To so (menda) malenkosti, ki pa nam pomenijo ogromno. 🙂
POZORNOST ZA ZAPOSLENE OB DNEVU ŽENA (IN DNEVU MUČENIKOV)
JEDILNICA CENTRA
13:15 uri


















