Današnje dopoldne je bilo v našem centru precej aktivno. Ekipa stanovalcev, ki rada telovadi, se je odpravila proti Modri sobi, da bi skupaj z otroki izvedli gibalno urico, ki jo je vodila naša fizioterapevtka Maruša. Skupaj so se imeli zelo lepo, si malo ponagajali in se nasmejali.