Danes so pri gibalni urici »črvi« zavzeli modro sobo! Pod vodstvom naše fizioterapevtke Ane so jih uporabili za različne zabavne igre. Po skupinskem ogrevanju z otroki in stanovalci je sledilo premagovanje ovir (“črvov”), plazili smo se pod njimi in preko njih, jih metali v daljino ter si v paru s stanovalcem podajali žogo. Za še več veselja so poskrbeli baloni, vsi so jih navdušeno lovili in pazili, da niso padli na tla.
Na koncu so skupaj zapeli in zaplesali nekaj pesmi ter se poslovili z nasmehi na obrazu. Luštno smo se imeli!