Včerajšnje popoldne je bilo pravo praznovanje glasbe, smeha in dobrega vzdušja. V prijetnem druženju smo obeležili čudovite marčevske dni – dan žena, mučenike in gregorjevo – in ustvarili nepozabne trenutke za naše stanovalce.

Za pravo energijo in veselje je poskrbel Horjulski kvintet, mlada narodnozabavna skupina, ki je s svojo iskrenostjo, živahnimi melodijami in nalezljivo energijo hitro napolnila prostor. S pesmijo in plesom so obudili nasmehe, spodbudili vrsto plesnih korakov in pričarali nepozabno vzdušje.

Iskrena hvala Horjulskemu kvintetu za obisk, čudovit nastop in pozitivno energijo, ki so jo prinesli med nas – res smo se imeli čudovito!