Stanovalci našega DEOS Centra starejših Notranje Gorice smo se odpravili na prijeten izlet v gostišče Pekel, ki se nahaja tik ob znani posesti Pekel pri Borovnici. Kljub imenu gre za prav čarobno in mirno okolje – obdano z gozdom, potočkom in zelenjem, kjer človek kar pozabi na vsakdanje skrbi.
Gostišče Pekel, znano po odličnih ribjih jedeh, nas je prijetno presenetilo – postregli so nam okusno kosilo, za tiste brez ribjega apetita pa so pripravili tudi izvrstne mesne jedi. Ideja za takšen izlet je prišla kar od stanovalcev samih, željnih malo drugačnega dne in dobre družbe – in uspelo nam je v polni meri!
Za konec pa lahko rečemo le: obiskali smo Pekel, a bilo je prav nebeško!























