V decembru si težko zamislimo lepši izlet kot je obisk praznično okrašene Ljubljane. Na čudovit izlet s turističnim vlakom po Ljubljani smo se tokrat odpravili z enotama Lipa in Breza. Za prevoz iz našega centra v mesto in nazaj je poskrbel Taxi-in d.o.o., ki nam je omogočil, da je z nami odšla tudi gospa na invalidskem vozičku. Z besedami težko opišemo njeno veselje in srečo, zato se gospodu Omarotu iz srca zahvaljujemo. Zahvaljujemo se tudi celotni ekipi LPP-ja, za pomoč in organizacijo tako magičnega popotovanja z vlakcem. Ta nas je popeljal na Ljubljanski grad od koder se nam je razgrnil krasen razgled nad celo Ljubljano, ki je v tem času magično zavita v tančico prazničnih lučk. Iz gradu smo videli tudi velikansko jelko Anito, ki se bohoti na Prešernovem trgu. Pot nas je naprej vodila vse do Trnovega, Krekovega trga, Špice in seveda do samega mestnega središča. Ob razlagi in opisih, ki jih predvajajo po zvočniku med vožnjo smo izvedeli veliko novih zanimivosti. Veselje in izkušnja sanovalcev je bila nepopisna, saj večina take izkušnje še nikoli v življenju ni doživela. Zato se v našem centru vsakodnevno trudimo risati nasmehe na obrazih naših stanovalcev in jim prirejati izlete ter dogodke, saj z njimi raste tudi naše zadovoljstvo. Hvala direktorici Sari Kelnarič za zaupanje.
IZLET Z VLAKCEM PO PRAZNIČNO OKRAŠENI LJUBLJANI
URA: ob 10.00






































