Jeseni v centru zadiši po pečenem kostanju. Letos smo se peke lotili na drugačen način, in sicer s prav posebnim bobnom, v katerem se je kostanj pekel od 19 do 25 minut, dokler plodovi niso razvili popolnega okusa. Med čakanjem na postrežbo so imeli stanovalci možnost sodelovanja v zabavnih jesenskih igrah. Ugibali so težo buče “velikanke”, se pomerili v hitrostnem iskanju kostanja v senu, metanju koruze v košaro ter drugih spretnostnih igrah. Zmagovalci so prejeli bogate praktične nagrade. Kostanjevemu pikniku so se pridružili tudi otroci iz Modre sobe, ki so stanovalcem zapeli pesmico o kostanjčku, svoj prvi glasbeni nastop pa sta pri nas imela tudi gospod Mile in gospa Grum. Preostanek kostanja smo razdelili še med stanovalce in zaposlene po enotah. V tako lepem in veselem jesenskem dopoldnevu smo se pogreli tudi s toplim kuhanim čajem, ki ga je pripravila naša kuhinja.
KOSTANJEV PIKNIK
URA: ob 10.00








































