Danes dopoldne smo združili moči obeh varovalnih enot, pripravili plesišče, dobro ozvočenje in luči, ter se ob zvokih znanih slovenskih popevk vrnili v čas mladosti, brskali po lepih spominih in se toliko naplesali kot že dolgo ne. Ob glasnem petju smo predihali naša pljuča, urili motorične sposobnosti preko plesnih korakov, razmigali naše boke, predvsem pa smo se imeli v dobri družbi resnično lepo. Naše noge so kar same plesale in naša srca je napolnil občutek lahkotnosti in domačnosti, na naših obrazih pa so zasijali iskreni nasmehi. Komaj čakamo, da ponovno zaplešemo.
PLESNO DOPOLDNE
URA: ob 10.00































