Ob mednarodnem dnevu žena, 8. marca, so študentje NŠK Cerknica pripravili lepo gesto za naše stanovalke. Z obiskom so želeli izkazati spoštovanje, pozornost in hvaležnost ženskam, ki so s svojim življenjem in izkušnjami pustile pomemben pečat v družbi.

S seboj so prinesli nageljčke in vsaki stanovalki podarili enega kot simbol pozornosti in spoštovanja ob prazniku. Ob tem so stanovalke razveselili tudi s prijetnim pogovorom in toplimi željami. Nasmehi in prijazne besede so ustvarili prijetno vzdušje, ki je polepšalo dan tako stanovalkam kot tudi mladim obiskovalcem.