30. avgust 2023 si bomo v DEOS Centru starejših Notranje Gorice zapomnili, kot prav poseben dan. Slavnostno smo namreč otvorili Modro sobo, enoto Angelinega montessori vrtca iz Ljubljane, ki bo svoj program za otroke stare od 11 mesecev do 5 let in pol izvajal tudi v prostorih centra starejših.
Z odprtjem vrtca v centru starejših si želimo pozitivno vplivati na družbo, v kateri bodo v sožitju bivale tri generacije. Na otvoritvi smo prisluhnili direktorju družbe DEOS, d.o.o. gospodu Mihu Kranjcu, ravnateljici Angelinega montessori vrtca, gospe Tini Opeka, županu občine Brezovica, gospodu Metodu Ropretu, direktorici DEOS Centra starejših Notranje Gorice, gospe Ani Petrič ter direktorici Uršulinskega zavoda, gospe Marjeti Piji Cevc. S plesom in petjem so nas razveselili tudi najmlajši otroci, ki že obiskujejo Angelin montessori vrtec v Ljubljani. Stanovalka gospa Bogdana Močnik je vsem otrokom poklonila ročno izdelano rožico. Zaposlena Urša Mršnik je poskrbela za čudovito glasbeno spremljavo z venčkom zimzelenih pesmi. Po rezanju slavnostnega traku in uradnem dogodku je sledil še blagoslov prostorov, v nadaljevanju pa ogled nove pridobitve, pogostitev in prijetno druženje.













































































