V centru smo v torek doživeli prijetno glasbeno dopoldne. Obiskali so nas pevci Izpod Rožnika, ki so skupaj s harmonikašem in gospodom Jožetom, ki igra na posebno godalo, izdelano kar z lastnimi rokami, poskrbeli za čudovito vzdušje. Na terasi našega Centra smo skupaj prepevali znane ljudske pesmi ter pesmi priljubljenih slovenskih avtorjev, obujali lepe spomine in uživali v prijetni družbi. Glasba je ponovno dokazala, da povezuje ljudi, prebuja spomine in prinaša veselje v vsakdan. Iskrena hvala vsem nastopajočim za obisk, dobro voljo in nepozabno dopoldne, ki so ga delili z nami. Takšni trenutki nas bogatijo, krepijo medsebojne vezi in ustvarjajo dragocene spomine.
Pesem je most med spomini in trenutki, ki jih ustvarjamo danes.
PEVCI IZPOD ROŽNIKA
Ob 10:00



































