V sredo sta DEOS Center starejših Notranje Gorice obiskala gospod Jože Čamernik in gospod Janez Cankar, ki sta s komedijo Spomini v megli poskrbela za prijetno in nasmejano dopoldne.
Skozi zgodbo sta na hudomušen in topel način predstavila dva dolgoletna prijatelja, ki se srečata v lokalu ter skozi pogovor obujata spomine in razrešujeta manjše prijateljske zagate. Predstava se dotika tudi izzivov, ki jih prinaša demenca, vendar na spoštljiv, človeški in humorja poln način, ki je med občinstvom požel veliko odobravanja. Stanovalci, zaposleni in obiskovalci so v predstavi uživali, dvorano pa je večkrat napolnil iskren smeh. Zahvaljujemo se nastopajočima za prijeten obisk, dobro voljo in nepozabne trenutke, ki sta jih delila z nami.