Ob dnevu žena smo se spomnili kako neverjetna sila življenja so ženske. So nežne, močne in njihova srca znajo ljubiti globoko. So duše, ki znajo čutiti svet tudi tam, kjer ga drugi še ne vidijo. V vsaki izmed njih živi nekaj čarobnega. In ravno zato, se je vsaka pogledala v ogledalo in si povedala, kako vredne smo spoštovanja.