V ponedeljek smo praznovali 2. obletnico vrtca v našem DEOS Centru starejših Notranje Gorice
Otroci so skupaj z vzgojiteljicami pripravili čudovito predstavo, ki nam je polepšala dan in ogrela srca.
Za prav posebno presenečenje je poskrbela naša direktorica, Sara Kelnarič, ki je vse razveselila s slastno torto.
Kratko čestitko in šopek je otrokom predala tudi predstavnica stanovalcev.
Hvala otrokom in vzgojiteljicam za veselje, ki ga vsak dan prinašate med nas.


















