Danes je v našem Centru ponovno praznično zadišalo in veselo završalo. Zbrali smo se okoli jubilantke, ga. Marije in ji ob domačih zvokih harmonike, pričarali še nekaj mladostnih nasmeh, za dobro popotnico v novo desetletje. Čestitke in vse najboljše ga. Marija, za vaših 90!