Danes smo iskreno dobrodošlico izrekli skupini mladih, nadobudnih igralcev iz OŠ Cerknica, pod budnim vodstvom učiteljice gospe Mateje Košmrlj. Zbrani otroci od 6. do 8. razreda, so vsi aktivni pri šolskem dramskem krožku in danes so nam uprizorili predstavo “Urška, Urša, Uršula”.
Otroci so s predstavo popestrili praznični dan marčevskim slavljencem in vsem ostalim. Po predstavi so sledile še čestitke in sladkanje s sadno tortico.
Vse najboljše želimo vsem, ki ste marca praznovali svoj osebni praznik!










































