Skupaj smo se poveselili s stanovalci, ki praznujejo meseca maja. Malo smo poklepetali, pokofetkali ter na koncu pojedli še torto, ki je bila slastna.


OB 11.15 URI
SKUPNI PROSTOR A3
Skupaj smo se poveselili s stanovalci, ki praznujejo meseca maja. Malo smo poklepetali, pokofetkali ter na koncu pojedli še torto, ki je bila slastna.

