V znamenju prihajajoče cvetne nedelje, smo danes iz tradicionalnih vejic in rastlin, ki so značilne za izdelavo čudovitega velikonočnega okrasja, izdelovali butarice. Nastali so krasni šopki, zvezani v butarice. Nekateri so jih delali prvič, nekateri pa so obudili spomine na svoje otroštvo in stare čase. Vsi skupaj smo se ob izdelovanju butaric zelo zabavali in prijetno kramljali. Ob cvetni nedelji jih bomo nesli “žegnat” in nato z njimi okrasili prostore našega centra.
PRIPRAVE NA CVETNO NEDELJO
URA: ob 9.00



























