V našem centru, tako kot vsako jesen, tudi letos pripravljamo kostanjev piknik. S pripravami na piknik smo začeli že par dni prej, ko smo izdelovali papirnate škrniclje, danes pa smo kostanj pripravili za jutrišnjo peko.
Po telovadbi so se stanovalke in stanovalci odpravili k recepciji, kjer jih je čakal kostanj, katerega so morali razrezati. S prijetnim opravilom so urili svojo fino motoriko, med rezanjem so poslušali in prepevali narodne slovenske pesmi ter obujali spomine na dni, ko so sami pekli kostanj. Druženje so zaključili z mislijo, da se že veselijo jutrišnjega dne, saj je bila že testna peka v posebnem bobnu več kot odlična.























